Historia Samanty

Cześć, jestem Samanta, jestem mamą dwójki cudownych Dzieci, 9 letniej Moniki i 13 letniego Szymka.

Jestem też pełnoetatową asystentką prawną, a także niedługo żoną. Mam 3 psy, kota i dwa akwaria. I odchudzam się całe życie.

Tak mi to wyszło, że 2 lata temu robiąc wszystko by schudnąć, ważyłam już 106 kg!

To był ten moment, kiedy wiedziałam, że muszę spróbować czegoś zupełnie innego, zrobiłam mnóstwo badań, i po swojej własnej analizie doszłam do wniosku, ze przy mojej insulinooporności najlepsza będzie dla mnie dieta ketogeniczna, jednak nie radziłam sobie z nią, jadlam ciągle to samo, aż w końcu trafiłam na Annę Gudan i Dawida Dobropolskiego co totalnie odmieniło moje życie i zdrowie!!!!

Ania pomogła mi włączyć nowe smaki, przepyszne i przede wszystkim zdrowe dania na bazie śródziemnomorskiej wersji diety ketogenicznej. Moje dania zaczęły być przepyszne, kolorowe, i czekałam na każdy kolejny posiłek z nieukrywaną radością!!! Choć nigdy nie lubiłam gotować, przepisy zaproponowane przez Anie były tak proste i tak przyjemne do wykonania, że gotowanie stało się moją pasją, drogą do sukcesu i do zdrowia dla mnie i mojej rodziny.

Natomiast szkolenie Dawida Dobropolskiego i Ani sprawiło, ze ja w końcu wiem co źle robiłam i jak to co jemy wpływa na mój organizm, dzięki czemu wiem, co wybrać! W tym momencie już wiem na pewno, że spotkanie na mojej drodze Ani i Dawida, a przede wszystkim zaufanie im, stało się punktem zwrotnym w moim życiu. Stałam się dzięki nim zupełnie innym, lepszym człowiekiem, pewniejszym siebie i potrafiącym dzięki temu ogarnąć całą swoją rzeczywistość, schudłam, odzyskałam zdrowie, i przede wszystkim sprawia mi to ogromną radość!

Do końca życia będę im wdzięczna i już nigdy nie mam zamiaru wracać do tego co było. Nigdy wcześniej nie byłam tak szczupła, tak zdrowa, ani tak szczęśliwa! Jeśli jeszcze się zastanawiasz czy warto, to uwierz mi, warto!

To najlepsza decyzja dotycząca zdrowia ale tez samorozwoju, jaką mogłam podjąć w swoim życiu.

Samanta