Kontrakt współpracy

 1. Jesteśmy dietetykami, zajmujemy się poradnictwem żywieniowym, edukacją żywieniową oraz usługami dietetycznymi. Nie stawiamy diagnozy, nie leczymy i nie prowadzimy porad lekarskich. Znamy za to super lekarzy, którzy na pewno Ci pomogą!
 2. W dni wolne od pracy, tj. soboty, niedziele i święta dietetyk nie ma obowiązku odpowiadać na wiadomości mailowe. Dietetyk też człowiek, czasem trzeba odpocząć :)
 3. Na maile odpowiadamy zazwyczaj w ciągu 24-godzin, czas ten może się wydłużyć maksymalnie do 4 dni roboczych. Jest to związane z tym, iż rzetelne odpowiedzi na skomplikowane pytania wymagają zrobienia szczegółowego rozeznania i przeanalizowania wszelkich dostępnych danych oraz wglądu do kartoteki pacjenta.
 4. Kompletny plan żywieniowy i zalecenia wysyłane są drogą mailową w przeciągu 7 dni roboczych od czasu WYPEŁNIENIA ANKIETY I PRZESŁANIA DOKUMENTÓW. Nie martw się, w te 7 dni damy z siebie wszystko!
 5. W przypadku okresu świąt i urlopu (zapowiedzianego wcześniej) czas oczekiwania na zalecenia i odpowiedzi mailowe ulega adekwatnemu przedłużeniu. To normalne :)
 6. W przypadku sytuacji losowych, np. choroba, czas współpracy może zostać zawieszony. Wolimy być przygotowani na każdą ewentualność.
 7. Dietetyk nie odpowiada na wiadomości SMS.
 8. Dietetyk nie odpowiada na wiadomości via Facebook lub Messenger.
 9. W przypadku nagłego zdarzenia losowego będącego zdarzeniem niewynikającym z celowych działań, dietetyk ma prawo do odroczenia konsultacji, przedłużenia czasu realizacji usługi, wstrzymania współpracy i/lub zakończenia współpracy. Czasem bywa i tak. Życie :)
 10. Dietetyk ma prawo wypowiedzieć współpracę z podaniem właściwej przyczyny, z jednoczesnym zwrotem kosztów współpracy obliczonych na zasadzie ilości wykonanych już działań, proporcjonalnie do wykonanej pracy i czasu trwania usługi, jednak w wysokości nie większej niż 50% kosztu całkowitego. Czasem po prostu nie możemy Ci pomóc i chcemy być fair. 
 11. Pacjent ma prawo zrezygnować ze współpracy z podaniem należytej przyczyny. Zwrot kosztów odbywa się po wyliczeniu przez usługodawcę ilości włożonej pracy oraz oszacowania należnego wynagrodzenia i osiąga wartość nie większą niż 50% kosztu całkowitego. To jasne, możesz nas przecież nie polubić :)
 12. Obowiązuje całkowity zakaz rozpowszechniania przekazanych materiałów, a także korespondencji dla osób trzecich. Zabrania się publikowania części lub całości materiałów i/lub korespondencji na portalach społecznościowych, pod groźbą konsekwencji prawnych.  Wkładamy dużo pracy i serca w to, co robimy. Proszę, uszanuj to :)
 13. Oferta jest skierowana dla osób powyżej 18 roku życia. Nie podejmujemy się pracy online z dziećmi i ich opiekunami oraz z osobami w wieku starszym.
 14. Nie pracujemy z osobami w trakcie leczenia onkologicznego, z chorobami rzadkimi, a także nie zajmujemy się kobietami w ciąży. Nie możemy być specjalistami od wszystkiego, po prostu :)7