Kilka słów o nas

Profesjonalni dietetycy z ludzkim podejściem

Uwielbiamy swoją pracę

Pomogliśmy już ponad 1000 osób. To małe i duże sukcesy, które zawitały w Waszym i naszym życiu na stałe. 

Umiemy w dietetykę

Jesteśmy dietetykami po studiach na uczelni medycznej, przez co możesz nam zaufać. Nie będziemy na Tobie eksperymentować.

Założyciele poradni

Ania i Dawid

Wyobraź sobie, że codziennie otrzymujesz dziesiątki zapytań o godnego polecenia dietetyka, który rozpisze keto i pomoże wdrożyć się w ten model w sposób zdrowy, rozsądny, dopasowany i oczywiście skuteczny. Zrobi takie keto, które za 2 miesiące nie skończy się problemami. Takie keto, że człowiek potem wie co ma robić, bez błądzenia po omacku. I w takiej atmosferze, która jest życzliwa, bez ataku, oceniania, ani gwiazdorzenia.

A teraz wyobraź sobie, że osoby, które można było polecić – już nie przyjmują, bo mają pełne obłożenie.

Co wtedy robisz, by pomóc tym wszystkim ludziom?
Zbierasz fachowców, by pomagali innym wejść na keto w najlepszy i najzdrowszy sposób. Tworzysz drużynę. Tak powstaje Chodź na Keto.

Nie jesteśmy tu od wczoraj. Wiemy, że keto jest w pewnym sensie modne. Rozumiemy, że w sieci jest dużo informacji i że czasami nie wiadomo już w co wierzyć i kogo się słuchać. Ketozą zajmujemy się profesjonalnie od ponad 6 lat. Chodź na Keto założyli Anna Gudan i Dawid Dobropolski.

Ania jest jednym z pierwszych dietetyków w Polsce zajmujących się ketozą od strony naukowej i praktycznej – i nie musisz wierzyć nam na słowo, możesz sprawdzić kwalifikacje tutaj. Ania jest również doktorantką na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie jako młody naukowiec prowadzi niezwykle ciekawe badania w keto. Więcej informacji o Ani znajdziesz na stronie www.annagudan.consulting

Dawid jest autorem pierwszej polskiej książki o keto, założycielem firmy, która od 2016 roku specjalizuje się w keto, twórcą jednej z pierwszych i największych społeczności keto (KetON), konsultantem i szkoleniowcem. Więcej informacji o Dawidzie znajdziesz na stronie www.dobropolski.com

Jeśli chcesz mieć dobrze zrobione keto, jeśli potrzebujesz pomocy dietetyka, jeśli chcesz, by zaopiekowali się Tobą ludzie, którzy potrafią to robić – jesteś w dobrym miejscu.

Nasz zespół

Poznajmy się

Gdy połączymy dobrą atmosferę, zgrany zespół, doświadczenie i stale aktualizowaną wiedzę, otrzymujesz współpracę, która zapewni Ci to, czego potrzebujesz, aby osiągnąć rezultaty!

CEO

Dawid Dobropolski

Ketozą zajmuje się profesjonalnie od 2015 roku. Autor książek, niezależny wydawca, konsultant, twórca marek specjalistycznych.

CTO, Dietetyk Strategiczny

Anna
Gudan

Ania dba o naszych dietetyków i Wasze zdrowie. Jest dietetycznym mózgiem poradni i doktorantką na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Dietetyk Prowadzący

Maria Pasławska

Maria układa dla Was diety z najwyższą starannością. Jest dyplomowanym dietetykiem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Psychodietetyk

Karolina Wojtkowska

Karolina jest Absolwentką PUM w Szczecinie oraz SWPS w Poznaniu. W swojej praktyce łączy wiedzę kliniczną i psychologiczną. Pomaga odnaleźć balans i satysfakcję w odżywianiu.

Dietetyk Prowadzący

Viktoria Hawryłkowicz

Viki jest dietetyczką i doktorantką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Ceni sobie rozwój i nie przepada za fanatyzmem. Przygotuje dla Was program żywieniowy z zapałem i przyjemnością.

Dietetyk Prowadzący

Marta Czmielnik

Marta jest magistrem dietetyki na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, a także psychodietetykiem. Przepiękne przepisy, edukacyjne rolki, porady i tipy dietetyczne właśnie nasza Marta!

Kilka słów o naszej poradni

Dowiedz się czym jest poradnia Chodź na Keto, kim jesteśmy,, dlaczego warto nas wybrać i co możemy dla Ciebie zrobić.

Jak wygląda współpraca z nami?

Poznaj współpracę z naszym zespołem.

Niezobowiązująco poznaj naszą ofertę