O nas

Wyobraź sobie, że codziennie otrzymujesz dziesiątki zapytań o godnego polecenia dietetyka, który rozpisze keto i pomoże wdrożyć się w ten model w sposób i zdrowy i rozsądny, ale przede wszystkim taki, który przyniesie efekt. Zrobi takie keto, które za 2 miesiące nie skończy się problemami. Takie keto, po którym potem nie trzeba naprawiać uszkodzonego metabolizmu. Takie keto, że człowiek potem wie co ma robić, zamiast błądzić po omacku i szukać porad w internetach.  A teraz wyobraź sobie, że osoby, które można było polecić – już nie przyjmują, bo mają pełne obłożenie.

Co wtedy robisz, by pomóc tym wszystkim ludziom?

Zbierasz fachowców, szkolisz ich i uczysz profesji – chcesz, by pomagali innym wejść na keto w najlepszy i najzdrowszy sposób. Tworzysz drużynę. Tak powstaje Chodź na Keto.

Nie jesteśmy tu od wczoraj. Wiemy, że keto jest modne. Wiemy, że w sieci jest dużo informacji. Wiemy, że czasami nie wiadomo już w co wierzyć i kogo się słuchać.

Widzisz, my ketozą zajmujemy się profesjonalnie od przełomu 2015/16. Chodź na Keto założyli Anna Gudan i Dawid Dobropolski.

Ania jest jednym z pierwszych dietetyków w Polsce zajmujących się ketozą od strony naukowej i praktycznej – i nie musisz wierzyć nam na słowo, możesz sprawdzić kwalifikacje Ani tutaj. Ania jest również doktorantką na Pomorskim Uniwersytecie Szczecińskim, gdzie jako młody naukowiec prowadzi niezwykle ciekawe badania w keto.

Dawid jest autorem pierwszej polskiej książki o keto, założycielem firmy, która od 2016 roku specjalizuje się w keto, twórcą jednej z pierwszych i największych społeczności keto (KetON), konsultantem i szkoleniowcem, co możesz sprawdzić tutaj.

Jeśli chcesz mieć dobrze zrobione keto, jeśli potrzebujesz pomocy dietetyka, jeśli chcesz, by zaopiekowali się Tobą normalni ludzie – jesteś w dobrym miejscu.

Wchodzę na Keto!

Szanowni Państwo,

Wszystkie zamówienia złożone w dniach 8-14.08 będą realizowane od 15.08, według kolejności Państwa zgłoszeń.

Zespół Chodź na Keto