O nas

No cześć! Z tej strony Ania i Dawid.


Opowiemy Ci o tym projekcie.

Wyobraź sobie, że codziennie otrzymujesz dziesiątki zapytań o godnego polecenia dietetyka, który rozpisze keto i pomoże wdrożyć się w ten model w sposób i zdrowy i rozsądny, ale przede wszystkim taki, który przyniesie efekt. A teraz wyobraź sobie, że osoby, które można było polecić – już nie przyjmują, bo mają pełne obłożenie.

Co wtedy robisz, by pomóc tym wszystkim ludziom?

Zbierasz fachowców, szkolisz ich i uczysz profesji – chcesz, by pomagali innym wejść na keto w najlepszy i najzdrowszy sposób. Tworzysz drużynę. Tak powstaje Chodź na Keto.

Kim jesteśmy i o co nam chodzi?

O Twoje zdrowie.

W sieci jest mnóstwo materiałów o diecie keto. Dlaczego? Bo keto jest modne.
Informacji jest tyle, że czasami nie wiadomo w co wierzyć.

Widzisz, my ketozą zajmujemy się zanim to było modne. W Internecie pojawiliśmy się mniej więcej w 2015, a nasza działalność specjalizuje się w keto. Ania jest jednym z pierwszych dietetyków w Polsce zajmujących się ketozą od strony naukowej i praktycznej – i nie musisz wierzyć nam na słowo, kwalifikacje Ani są dostępne do sprawdzenia (link). Dawid jest autorem pierwszej polskiej książki o keto, założycielem firmy, która od 2016 roku specjalizuje się w keto, twórcą jednej z pierwszych i największych społeczności keto (KetON), konsultantem i szkoleniowcem – a wszystko to możesz potwierdzić chociażby na www.dobropolski.com

Kierujemy się tym, że ma być:
✓ pod Ciebie
✓ wygodnie
✓ z efektami.

I nie za miliony monet.

Wyszkoliliśmy kadrę dietetyków, którzy pod naszym nadzorem stworzą dla Ciebie indywidualny jadłospis, który będzie tak skonstruowany, żeby Ci smakował (sam wybierasz produkty, które wchodzą i nie wchodzą w grę) oraz przynosił te widoczne efekty (redukcja tkanki tłuszczowej, rekompozycja składu ciała), ale również te najważniejsze, czyli szeroko pojęte zdrowie – zdrowie na keto.

Chodź na Keto.